fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

PO OWOCNEJ KADENCJI - ODMELDOWUJE SIĘ.

Szanowni Państwo,

Składam serdeczne podziękowania za możliwość wypełniania funkcji sekretarza wojewódzkiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz  Nowej Lewicy w Wielkopolsce , którą miałem przyjemność sprawować od 7 maja 2016 roku do 28 listopada 2021 roku.

Nadmieniam, że tę ważną rolę miałem zaszczyt wykonywać z rekomendacji Pani dr Krystyny Łybackiej, naszej ikony polityki krajowej oraz międzynarodowej, do czego z szacunkiem odnosili się zarówno członkowie partii jak i sympatycy.

Na szczególną uwagę, w czasie trwania kadencji zasługują fakty związane z powrotem członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Nowej Lewicy do sejmu i senatu. Ludzie Lewicy zasiedli w ławach samorządowych, zdobyli pozycje prezydentów, burmistrzów, wójtów, w starostwach oraz wiele innych ważnych funkcji publicznych, na terenie miast, powiatów i gmin wielkopolskich.

Za bardzo cenne uważam to, że w Wielkopolsce Sojusz Lewicy Demokratycznej ,a później Nowa Lewica , składająca się z Frakcji SLD i Frakcji Wiosna , w tym czasie były widoczne w przestrzeni publicznej tj. na manifestacjach, uroczystościach historyczno-patriotycznych, pikietach, protestach, portalach społecznościowych i mediach.

Bardzo ważne było to, że w  ramach szeroko pojętej współpracy z innymi ugrupowaniami politycznymi , samorządowymi, dyplomacją, administracją, związkami zawodowymi, stowarzyszeniami, społecznościami lokalnymi, organizacjami, ludźmi kultury, nauki, edukacji, świata techniki, seniorami, młodzieżą, służbami publicznymi, w tym zdrowia oraz mediami zawsze panowała atmosfera  współdziałania , porozumienia i dobrze pojętych, wzajemnych relacji .

Miałem również przyjemność bycia uczestnikiem sztabu wyborczego Pana Premiera Leszka Millera, który uzyskał mandat Posła do Parlamentu Europejskiego, co uznaję za szczególne wyróżnienie dla Wielkopolski i  Polski.

Wszystkim ludziom Lewicy , członkom partii i sympatykom, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku  składam serdeczne podziękowania.

 

                                                                                                                                                                                                                                             Łączę wyrazy szacunku

                                                                                                                                                                                                                                                     Lucjan Dutkiewicz 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem